Strefa rodzica

O nas

Żłobek Publiczny w Radgoszczy

Żłobek Publiczny w Radgoszczy powstał z funduszy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu „Maluch” przyznanego prze Ministra Władysława Kosiniaka-Kamysza i funkcjonuje od dnia 1 września 2014 roku. Obecnie jest to jedyny Żłobek w powiecie dąbrowskim i jeden z najnowocześniejszych w kraju.

Mini Zoo

Żłobek posiada  własny, kolorowy plac zabaw na zewnątrz z bezpieczną nawierzchnią poliuretanową   i Mini Zoo oraz kryty plac zabaw z możliwością korzystania z niego przez cały rok. Posiadamy również parking i pięknie zagospodarowany plac wokół  Żłobka.

Wewnątrz Żłobek posiada dwie sale zabaw, wyposażone w zabawki, sprzęt audiowizualny, leżaki i łóżeczka. Przy każdej sali znajdują się łazienki przystosowane dla dzieci w wieku do lat trzech. Ponadto posiadamy kuchnię, w której przygotowywane są świeże posiłki, a dzieci spożywają je na jadalni otoczonej ilustracjami z bajek.

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30. W tych godzinach świadczymy profesjonalne usługi opiekuńcze, wychowawcze i edukacyjne. Zapewniamy bezpieczne i higieniczne warunki pobytu dzieci, ciepłą i miłą atmosferę, a także doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę opiekuńczo-pedagogiczną. W Żłobku odbywają się zajęcia dodatkowe z rytmiki, tańca i języka angielskiego.

Koszt pobytu

Koszt pobytu dziecka w Żłobku to: opłata stała w wysokości 400 zł miesięcznie i dzienne wyżywienie dziecka w kwocie 8 zł. Wyżywienie obejmuje cztery posiłki: śniadanie, I danie obiadowe – zupa, II danie obiadowe i podwieczorek. 

Żłobek Publiczny w Radgoszczy to placówka prowadzona z zaangażowaniem i pasją. Wiele interesujących zajęć, atrakcji dnia codziennego, to dla każdego dziecka, nic innego jak możliwość poznawania otaczającego świata i rozwoju w gronie rówieśników.

Do naszego Żłobka zapraszamy dzieci w wieku od 20 tygodnia życia do lat 3.

Przyjęcia do naszej placówki trwają cały rok kalendarzowy.