Strefa rodzica

Aktualności

wróć
Uroczyste Otwarcie Kompleksu Żłobkowo-Przedszkolnego

25 maja 2015 roku odbyło się uroczyste otwarcie kompleksu żłobkowo-przedszkolnego, w którym uczestniczył Ksiądz Biskup Stanisław Salaterski, Minister Pracy i Polityki Społecznej - p. Władysław Kosiniak-Kamysz, Dyrektor Wydziału Polityki Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie - p. Małgorzata Lechowicz, Starosta dądrowski - p. Tadeusz Kwiatkowski, Wice-starosta dąbrowski - p. Marek Kopia, Wójt Gminy Radgoszcz - p. Marek Lupa, Przewodniczący Rady Gminy Radgoszcz - p. Jan Zuziak, Proboszcz Parafii Radgoszcz - Ks. Marek Łabuz, Ks. Prałat Stanisław Gawęda, Ks. Robert Osak, Radni Gminy Radgoszcz, Dzieci i Rodzice a także wielu zaproszonych gości.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą odprawioną w kościele parafialnym, po której goście udali się do kompleksu, gdzie miały miejsce uroczyste przecięcie wstęgi, poświęcenie całego obiektu, przemówienia i występy dzieci ze żłobka i z przedszkola.

Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy uczestniczyć w tak pięknej uroczystości, a obecność tak wspaniałych osób napawa nas ogromną dumą. Dziękujemy za przybycie, które świadczy o Państwa ogromnym szacunku do przedsięwzięć, w których na pierwszym miejscu stawia się rodzinę, a zwłaszcza dziecko, jego bezpieczństwo i prawidłowy rozwój. Dziękujemy!